göksu arıtma kurumsal

KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

- Firmamız 1990 yılından beri çevre koruma,su ve atık su teknolojileri konusunda hizmet veren tecrübeli ve uzman bir kuruluştur. Modern ekipmanlarla donatılmış su ve atık su analiz laboratuarımızda su ve atık su analizleri yapılmaktadır. Yapılması planlanan su veya atık su arıtma tesisleri fizibilite ve projelendirme çalışmaları öncesinde gerekli analizler yapılara su veya atık su özellikleri tecrübeli mühendislerimiz tarafından tespit edilmektedir;dolayısıyla akabinde proje ve uygulamanın doğru veriler ile yapılması sağlanmaktadır.

Tecrübeli ve konusunda uzman olan kadromuz elindeki doğru veriler ile proses ve proje çalışmalarını firma bünyesinde yapmaktadır. Gerektiği zaman,özellikle endüstriyel arıtma tesisleri ile belli büyüklüğü olan projeler öncesi arıtılabilirlik testleri yapılmaktadır. Bu testler küçük ölçekli pilot tesisler vasıtasıyla fabrikamızda veya tesis kurulacak yerde kurularak arıtılabilirlik testleri ile tesisin çıkış suyu sonuçları net bir şekilde görülmektedir ki dolayısıyla uygulama evveli gözden açan hiçbir şey kalmamaktadır. Bu testler sonucu tesisin projelendirme aşamasında da tesis yapılmadan önce her türlü detay projesi yapılmaktadır.

Firmamızı üstün kılan bir diğer önemli özelliği de projelendirme aşaması tamamlanan bu tesislerin mekanik ekipmanları fabrikamızda imal edilmektedir. Kısaca su ve atık su arıtma ekipmanlarının pompa,blower,elektronik kontrol enstrümanları dışındaki ekipmanların hemen hemen hepsini firmamız imal etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çevre ve arıtma teknolojileri konusunda faaliyet gösteren,sürdürülebilir yaşam için tüm gücü ve güçlü uluslararası iş yapma özelliğiyle,temiz yarınlar için kurulan firmamız aşağıdaki ilkeleri kalite politikası olarak benimsemiştir. Bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini,doğaya ve insana saygıyı esas almak ve bu doğrultuda ulusal ve uluslararası kabul edilmiş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak. Eğitim ve bilinçlendirmeye gereken önem ve hassasiyeti göstererek takım arkadaşlarıyla beraber yürüyeceği yolda mevcut kalitesini devamlı daha iyiye götürmek.

En iyilerden oluşan uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojisi ile ülke ekonomisine çevreye ve gelecek nesiller için uygulanabilir ileri çevre teknolojileri ürünlerinin kullanılmasını yaygınlaştırmak ve sağlamak. Tüm birimlerde,sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak,kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp,etkinliği ve verimliliği arttırmak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin her türlü bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak,etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını,iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayarak piyasaya sunduğu dünya standardında çağdaş çözümler ile müşterilerinin başarısına odaklanmıştır.

VİZYONUMUZ

Arıtma alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak;yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

DEĞERLERİMİZ

- Müşteri Odaklılık
- Güvenilirlik
- Yenilikçilik
- Liderlik
- Girişimcilik
- Araştırmacılık
- Dinamizm
- Verimlilik
- Takım ruhu

Göksu Arıtma Yönetim Kurulu

LimakÇİMSAisdemirAdana ÇimentoBpetLimakÇİMSAisdemirAdana ÇimentoBpet

Tel: 0(324) 234 28 66

Fax: 0(324) 329 09 81

Müfide İlhan Sanayi Sitesi 6172 Sokak D:39 Blok No:2 / MERSİN - TÜRKİYE

Hızlı ve güvenilir bir internet deneyimi için Google Chrome / Mozilla Firefox öneriyoruz.

Copyright © 2014 Göksu Arıtma - Tüm Hakları Saklıdır.

göksu arıtma facebook göksu arıtma twitter