01

Hakımızda

Firmamız 1990 yılından beri çevre koruma,su ve atık su teknolojileri konusunda hizmet veren tecrübeli ve uzman bir kuruluştur. Modern ekipmanlarla donatılmış su ve atık su analiz laboratuarımızda su ve atık su analizleri yapılmaktadır. Yapılması planlanan su veya atık su arıtma tesisleri fizibilite ve projelendirme çalışmaları öncesinde gerekli analizler yapılarak su veya atık su özellikleri tecrübeli mühendislerimiz tarafından tespit edilmektedir;dolayısıyla akabinde proje ve uygulamanın doğru veriler ile yapılması sağlanmaktadır.

Tecrübeli ve konusunda uzman olan kadromuz elindeki doğru veriler ile proses ve proje çalışmalarını firma bünyesinde yapmaktadır. Gerektiği zaman,özellikle endüstriyel arıtma tesisleri ile belli büyüklüğü olan projeler öncesi arıtılabilirlik testleri yapılmaktadır. Bu testler küçük ölçekli pilot tesisler vasıtasıyla fabrikamızda veya tesis kurulacak yerde kurularak arıtılabilirlik testleri ile tesisin çıkış suyu sonuçları net bir şekilde görülmektedir ki dolayısıyla uygulama evveli gözden açan hiçbir şey kalmamaktadır. Bu testler sonucu tesisin projelendirme aşamasında da tesis yapılmadan önce her türlü detay projesi yapılmaktadır.

Kendimiz üretiyoruz

Firmamızı üstün kılan bir diğer önemli özelliği de projelendirme aşaması tamamlanan bu tesislerin mekanik ekipmanları fabrikamızda imal edilmektedir. Kısaca su ve atık su arıtma ekipmanlarının pompa,blower,elektronik kontrol enstrümanları dışındaki ekipmanların hemen hemen hepsini firmamız imal etmektedir.

Neden Göksu Arıtma ?

Uzman Mühendislerimiz ve teknik personelimiz ile birlikte işe zamanında müdahale edip, suyun analizlerini kendi laboratuvarımızda yapıp, karşılıklı bilgi alışverişi sağlanarak, uygun arıtma teknolojisini belirleyip, projelerin hazırlanıp, onaylatılmasından sonra mühendislerimiz kontrolü altında üretimin ve montajın yapılması ve kurulan sistemin çalışır durumda teslimini gerçekleştiririz. Yaptığımız arıtma sistemlerinde en yeni teknolojiyi kullanma, işin takibi, işin zamanında teslimi, sistemin sürekli kontrolü konularına ayrıca özen göstermeyi bir sorumluluk kabul etmekteyiz.

Yaptığımız tesislerin işletmesini, servisini ve bakımını yapmaktayız.

Sistemlerin otomasyon ve elektromekanik imalatları firmamız bünyesinde yapılmaktadır. 

Şimdiye kadar yurt dışından çözüm getirilen deniz suyu arıtma, anaerobik arıtma konularında % 90 üzerinde (dizayn dahil) yerli çözümler üretmektedir.

 Yurt dışından spesifik arıtma konularında lisans anlaşmaları vardır ve yurt dışında konusunda uzman firmalarla koordinasyon sağlamaktadır. 

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, Yüzlerce referansı vardır.


 Göksu arıtma imalatçı bir firmadır. 


Göksu arıtmanın su ve atıksu karakterizasyonlarının belirlenmesi ve arıtılabilirlik çalışmasını yapabileceği bir laboratuvarı, yeterli ekipmanları ve konusunda uzman personellere sahiptir. 


Göksu Arıtma, inovatif çalışmaya özen gösterir. En son teknolojileri takip ederek; üniversitelerle koordinasyon halinde, ekonomik olmak kaydıyla, mükemmele yakın dizaynları yapar.


 Göksu Arıtma'nın Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı ve İl Müdürlüklerinde Proje Onay Yetkisi bulunmaktadır. 

© Copyright 2020 Göksu Arıtma - All Rights Reserved