02

Yüzme Havuzu Sistemleri

Göksu Arıtma yüzme havuzu sistemlerinde genel olarak ‘Anahtar Teslim’ çözümler üretmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında havuz sistemleri, çevre koruma ve arıtma teknolojileri proje, uygulama ve işletme konularında 1990 yılından bu güne kadar hizmet vermektedir. Uzman personelimiz tarafından yüzme havuzları, tasarım ve kullanım özelliklerine göre projelendirilmekte ve uygulanmaktadır.

Yaşam kalitesinin artması, insanların eğlence ve dinlenme istekleri, tatillerde deniz kenarına ulaşım güçlüğü yüzme havuzlarında artışa neden olmuştur. Yüzme havuzlarının bilinçsizce kullanımı, havuzların büyük bir kısmı için problemler yaratmaktadır.
Havuz sularının kalitesinin uygun olmaması durumunda oluşabilecek hastalıklardan insanları korumak adına ‘Sağlık Bakanlığı’ tarafından hazırlanan çalışma doğrultusunda, insanların topluca girdikleri havuz sularının kontrolü, ortamın teknik ve hijyenik şartların tespiti, uygun halin devamının sağlanmaması çalışmaları yapılmaktadır.
Yüzme havuzlarının güvenliği ve hijyen ile ilgili sorunları çözmekle yükümlü olan firmamız gerek yerinde, gerekse özel analiz laboratuvarlarında havuz suyunun değerlerini düzenli olarak kontrol etmektedir. 

© Copyright 2020 Göksu Arıtma - All Rights Reserved